מידע שכדאי לדעת על עציצים  

עציצים הם בחירה מהותית למתנה אישית או לסביבה בחלק נרחב מן העולם, הצומח מקנה אווירה של: שקט, רוגע, נופש, אווירה כאילו אנחנו הולכים לנפוש בצפון, האווירה של הטבע והצומח מקנים תחושה של שקט, שלווה, כמו תחושה של קסם באוויר וישנם אנשים שהמרפסת, הגינה והבית שלהם מלאים בצמחים שונים ומגוונים, אדניות מיוחדות, עציצי תלייה וכדומה ושההשקעה שלהם בעציצים היא חלק בלתי נפרד מחייהן, כמובן שחשוב לשמור על כללי סביבה נאותים ותחזוקה שוטפת לשמור על טיבם.

"עציצים שהם סמל" - ישנם מגוון רחב של עציצים שיש להם סימליות וכל עציץ מסמל משהו שונה, כגון:

* עץ הכסף- מסמל שפע מתאים למתנה לעסק, קריירה חדשה, וכדומה

* עץ האהבה - מסמל על זוגיות, אהבה, מתאים כמתנה ליום האהבה, טו באב, ולנטיין יום נישואין ועוד.

עץ המזל - מסמל מזל בכל תחום - מתאים למתנה לחנוכת בית, עסק חדש וכדומה.

 איך כדאי לשמר עציצים? 

יש ספריי מיוחד נגד אבק שהוא גם מבריק את העציצים מומלץ להשתמש בו פעם בשבוע וכן יש ספריי מיוחד נגד כינמות/מזיקים לצמחים.

מומלץ להשקות את העציצים בערב או בשעות הבוקר המוקדמות.

לא משנה איזה מן סוג של עציץ יש לכם במרחב שלכם עדיף שהוא יהיה נגיש וקרוב לאור. ישנם סוגי צמחים שגדלים ומתפתחים כאשר יש שמש ישירה כמו: עצי בונסאי, קקטוסים, סיזיגיום, גרדנה ועוד.

בעציצי תלייה עדיף שיהיו מתקני השקייה בהתאם לגודל העציץ ובכך זה יכול להקל עליכם את מלאכת ההשקיההמלצה מעולה על עציצים שמחזיקים זמן רב.

ישנם מלא עציצים שמחזיקים זמן ארוך ביניהם נוכל למצוא: גוזמניה ואנטוריום, עץ זית, עץ הכסף ועוד, 

תתייחסו  לעציצים שלכם יפה, אי אפשר לא להשקיע במשהו ולצפות שהוא ישקיע בחזרה מהיופי שלו לטווח ארוך צמחים זקוקים לטיפול,  השקיה, דישון  ואור, בדיוק כמו שאנחנו דואגים לדברים אחרים בחיינו כך מומלץ לדאוג גם לעציצים והאמת זה אפילו יותר פשוט מרוב הדברים.

מעוניינים בצמחים מרשימים? חזקים? שנשארים לאורך זמן? שמשמחים לכל אירוע? מוזמנים ליצור עמנו קשר ונמליץ לכם על הטוב ביותר, מוזס פלאוור המאסטר של הפרחים.